תוכנה CRM ו ERP לעסקים

רוצים לשדרג את מערכות הניהול והבקרה בעסק? עם תוכנות CRM ו- ERP זה בהחלט אפשרי!

תוכנה CRM ו ERP לעסקים מאפשרת לכם להתקדם לשלב הבא בניהול העסק. אם עד היום השתמשתם במספר תוכנות ניהול או בכלים בסיסיים כמו קבצי Excel זה הזמן שלכם להטמיע בבית העסק שלכם תוכנת CRM ותוכנת ERP המבוססת טכנולוגיית ענן. אנחנו בחברת FBC טכנולוגיות, מספקים לבתי עסק באיזורים נרחבים בארץ שירות מתקדם וייחודי להטמעת תוכנות CRM לניהול לקוחות ותוכנות ERP לניהול עובדים המשפרות את תהליכי העבודה היום יומיות בכל בית עסק.

מה היתרונות בשילוב תוכנת CRM ותוכנת ERP?

אם לא שמעתם עד היום על תוכנת CRM כדאי שתכירו את המושג. תוכנות ה- CRM קיימות כבר עשרות שנים והן משמשות לניהול לקוחות באופן שוטף בבתי עסק קטנים, בינוניים ובארגונים גדולים. תוכנות ERPלעומת זאת מספקות שליטה ובקרה על העבודה השוטפת של העובדים שלכם בבית העסק. אנחנו בחברת FBC טכנולוגיות מחזיקים בידע וביכולות הטכניות להטמיע את שתי התוכנות הללו באופן שיהיה ניתן להשתמש בשתיהן במערכת אחת נוחה מאוד לשימוש. באמצעות הטמעת התוכנות הללו בבית העסק שלכם, תהיה לכם האפשרות לשלוט בכל המתרחש בבית העסק בכל זמן ומכל מקום דרך הטלפון הנייד, הטאבלט או המחשב האישי.

הצטרפות לשירותי תוכנה מתקדמים

אם החלטתם לקדם את בית העסק שלכם באופן הניהול של העובדים והלקוחות, הצוות המקצועי שלנו בחברת FBC טכנולוגיות הוא הכתובת שלכם. צרו איתנו קשר עכשיו והצטרפו למאות בתי עסק מכל רחבי הארץ הנהנים ממערכות ניהול לקוחות וניהול עובדים מהטובות ביותר בעולם. ניהול בית העסק שלכם יכול להיות קל ויעיל יותר עם שירותי התוכנה המתקדמים של חברת FBC טכנולוגיות. השירות שלנו כולל גם תמיכה טכנית באופן שוטף לכל המערכות שנתקין אצלכם בבית העסק.

תוכנה CRM ו ERP לעסקים של חברת FBC

רוצים לקבוע פגישה עם הצוות שלנו להטמעת תוכנה CRM ו ERP לעסקים? מלאו את פרטי בית העסק שלכם בטופס רישום הפרטים באתר או התקשרו אלינו ישירות למספר הטלפון המופיע בראש הדף. צוות חברת FBC טכנולוגיות ישמח לסייע לכם לקדם את העסק לשלב הבא של בקרה, שליטה וניהול.
תוכן עניינים

FBC ERP & CRM

Priority Implementation & Support
למעלה מ 850 לקוחותינו בהטמעת Priority
the world of real estate
פתרונות וורטיקליים בנדל"ן מניב, קבלנים, משכנת, שינויי דיירים, אנרגיה , דלק , ביליניג

contact us

יצירת קשר

מאמרים נוספים

Call Now Button