תוכנה CRM ו ERP לחברות

מעוניינים בהטמעה של תוכנת CRM ותוכנת ERP בחברה שלכם? יש לנו פתרון מצויין בשבילכם!

הטמעה של תוכנה CRM ו ERP לחברות יכולה להתבצע בהתאמה אישית מדוייקת לצרכי הארגון שלכם. צוות המהנדסים והמתכנתים שלנו בחברת FBC טכנולוגיות יכול לבצע הטמעה מלאה של תוכנות על בסיס ענן לניהול טוב יותר של לקוחות, ספקים ועובדים בכל סוג ארגון. עם טכנולוגיה חדישה ומהנדסי תוכנה מהשורה הראשונה, אנחנו יכולים לשדרג את יכולות הבקרה והניהול של הארגון שלכם בצורה משמעותית. אפשרויות הפיקוח והבקרה של מנהלי הארגון שלכם על עובדים תשתפר באופן מכריע בתוך זמן קצר לאחר הטמעת התוכנות הרלוונטיות.

לשפר את יכולות הארגון עם תוכנה מתקדמת

תוכנת CRM היא אחת התוכנות החשובות ביותר לניהול לקוחות. האפשרויות בתוכנת CRM מתקדמת וחדישה כמעט ואינן מוגבלות וניתן להטמיע אותה בצורה הנכונה להתנהלות של הארגון או החברה שלכם לעבודה מול הלקוחות באופן שוטף. השילוב של תוכנת CRM עם תוכנת ERP יאפשר לכם לשלוט בכל מה שקורה בעסק מכל מקום ובכל זמן, גם בטלפון הנייד שלכם או של העובדים. הצוות המיומן והמנוסה שלנו בחברת FBC טכנולוגיות ילווה אתכם בתהליך ההטמעה של התוכנות על מנת לבצע זאת על פי הצרכים העסקיים והארגוניים שלכם.

הטמעת מערכת מבוססת ענן עם CRM ו-ERP

השימוש בטכנולוגיית ענן כבר פרץ את כל הגבולות האפשריים בשנים האחרונות. באמצעות הטמעה של מערכת מבוססת ענן עליה יישבו תוכנת ה CRM ותוכנת הERP שלכם, תהיה לכל עובד ולכל מנהל גישה ישירה מהטלפון הנייד, המחשב האישי או הטאבלט לכל הנתונים הנדרשים לעבודה היום יומית שלהם. בדרך זו, אנחנו בחברת FBC טכנולוגיות נוכל לשפר את היכולות הטכניות של העובדים והמנהלים שלכם בעבודה מרחוק מהבית, מהמטוס, מבית המלון, מחללי עבודה משותפים ומכל מקום בו הם נמצאים כרגע.

תוכנה CRM ו ERP לחברות של חברת FBC טכנולוגיות

לתכנון והטמעה של תוכנה CRM ו ERP לחברות, צרו איתנו קשר עכשיו ואנחנו נבנה עבורכם את המערכת המתאימה ביותר לצרכים שלכם. הצוות המקצועי שלנו בחברת FBC טכנולוגיות נחשב למוביל כיום בתחום והוא יסייע לכם לשפר את היכולות הטכניות של העובדים והמנהלים בארגון או בחברה שלכם.
תוכן עניינים

FBC ERP & CRM

Priority Implementation & Support
למעלה מ 850 לקוחותינו בהטמעת Priority
the world of real estate
פתרונות וורטיקליים בנדל"ן מניב, קבלנים, משכנת, שינויי דיירים, אנרגיה , דלק , ביליניג

contact us

יצירת קשר

מאמרים נוספים

Call Now Button