פתרון מובייל לפריוריטי

עוד לא התקדמתם לפריוריטי לסמארטפון? אנחנו נעשה זאת בשבילכם!

פתרון מובייל לפריוריטי הוא קריטי כיום לכל ארגון או חברה המעוניינים לספק למנהלים ולעובדים שלהם מערכת מתקדמת לניהול באמצעות הסמארטפון. אם בעבר, מערכות הניהול היו כבדות מדי לפעול בטלפון הנייד, כיום זה בהחלט אפשרי עם הטמעת מערכת פריוריטי לטלפונים הניידים של העובדים שלכם. אנחנו בחברת FBC טכנולוגיות מתמחים בפיתוח אפליקציות להטמעה של מערכות ERP לטלפונים הניידים על מנת לאפשר לכל אחד ואחת מהעובדים בחברה או בארגון מסויים, לנהל את העבודה השוטפת שלהם דרך הטלפון הנייד.

איך מתקינים תוכנת פריוריטי לטלפון הנייד?

על מנת שיהיה ניתן להשתמש במערכת ERP בטלפונים הניידים של המנהלים והעובדים שלכם, אנחנו בחברת FBC טכנולוגיות נוסיף יישומים לתוכנת הפריוריטי בהתאם לצרכים העסקיים והארגוניים שלכם. היישומים יהיו מותאמים לדרך הניהול הנדרשת לכם במובייל לפריוריטי והם יספקו למנהלים ולעובדים שלכם את המידע הנדרש להם דרך הטלפון הנייד שלהם. הטמעת יישומים למובייל לפריוריטי ישדרגו באופן גורף את כל העבודה בחברה או בארגון שלכם כאשר העבודה מרחוק תהיה יעילה ומהירה יותר מכל מקום בארץ או בעולם.

אפליקציית הפריוריטי מותאמת אישית לצרכים שלכם

צוות מהנדסי התוכנה והמפתחים שלנו בחברת FBC טכנולוגיות יספק לכם פתרונות הטמעה והדרכה בשימוש Mobile4erp for priority בטלפונים הניידים המבוססים על מערכת ההפעלה אנדרואיד והטלפונים הניידים המבוססים על מערכת ההפעלה IOS. באמצעות התאמה אישית של האפליקצייה לצרכים של הארגון או החברה שלכם, תוכלו להשתמש ב Mobile4erp for priority בצורה אופטימלית שתאפשר למנהלים ולעובדים שליטה ובקרה טובים יותר על כל המידע והנתונים.

איך מבצעים הטמעה של תוכנת ERP למערכת האנדרואיד?

ההטמעה של תוכנת הפריוריטי לטלפונים ניידים הפועלים על מערכת האנדרואיד מתבצעת בליווי אנשי הצוות המקצועי שלנו בחברת FBC טכנולוגיות. פריוריטי לאנדרואיד מוטמע עם היישומים הייחודיים שלנו אשר ישמשו אתכם ואת העובדים שלכם לניהול טוב יותר של לקוחות, ספקים, כספים, עובדים ומידע. זה הזמן ליצור איתנו קשר להטמעה ופיתוח יישומים בהתאמה אישית לפריוריטי לאנדרואיד למנהלים ולעובדים שלכם.

חברת FBC טכנולוגיות מציעה – פתרון מובייל לפריוריטי

להצטרפות לפתרון מובייל לפריוריטי של חברת FBC טכנולוגיות, התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש האתר והתקדמו לטכנולוגיות החדישות ביותר לניהול ארגונים וחברות.
תוכן עניינים

FBC ERP & CRM

Priority Implementation & Support
למעלה מ 850 לקוחותינו בהטמעת Priority
the world of real estate
פתרונות וורטיקליים בנדל"ן מניב, קבלנים, משכנת, שינויי דיירים, אנרגיה , דלק , ביליניג

contact us

יצירת קשר

מאמרים נוספים

Call Now Button