ניהול נוכחות עובדים

איך מנהלים נוכחות עובדים בצורה יעילה יותר? הכל במאמר הבא!

ניהול נוכחות עובדים הוא צורך נדרש לכל בית עסק, חברה או ארגון. באמצעות תוכנות מתקדמות לניהול נוכחות העובדים שלכם, תוכלו לבצע בקרה ושליטה יעילה יותר על זמני העבודה של העובדים, על החישוב לשכר, ימי מחלה וחופשות. בדרך זו אתם חוסכים לכם ולמנהלים שלכם בארגון זמן יקר ויכולים לספק לחשבי שכר את כל המידע הנדרש להם לביצוע חישוב תלושי המשכורת בסוף כל חודש. אנחנו בחברת FBCטכנולוגיות מפתחים ומטמיעים מערכות ניהול נוכחות מתקדמות לבתי עסק, חברות וארגונים בכל סדר גודל. הצוות המקצועי שלנו בעל יכולות גבוהות לפתח מערכת המותאמת לצרכים שלכם ומספק לכם שירות איכותי להדרכת העובדים שלכם בשימוש היום יומי של המערכת.

הטמעה של מערכות ניהול לתוכנת פריוריטי

אחת התוכנות הנפוצות ביותר בחברות וארגונים כיום היא תוכנת ה- ERP פריוריטי. פריוריטי מספקת פתרונות לניהול העסק או הארגון הכוללים בין היתר ניהול מסמכים, ניהול עובדים וניהול לקוחות. באמצעות שירותי החברה שלנו, תוכלו להטמיע אצלכם בארגון או בחברה מערכות ניהול priority מותאמות אישית לצרכים העסקיים שלכם. באמצעות מערכות ניהול priority תוכלו לנהל את כל המידע הנדרש לעובדים שלכם, להנגיש את כל הכלים הניהוליים למנהלי החברה או הארגון ולנהל את כספי החברה בצורה מסודרת והכל במערכת אחת מותאמת אישית על ידי צוות המפתחים שלנו.

שירות אמין ומקצועי לארגונים גדולים ורשויות מקומיות

השירותים שלנו בחברת FBC טכנולוגיות ניתנים לארגונים מקשת רחבה של תחומים ורשויות מקומיות בכל רחבי הארץ. אם אתם מנהלים את המחשוב ברשות המקומית שלכם, אנחנו ממליצים לכם להצטרף לשירותי פיתוח תוכנה והטמעת תוכנות מתקדמת על מנת לקצר תהליכי עבודה ולייעל ניהול תקציבים, ניהול שכר וניהול מידע באופן כללי. רשות מקומית תהנה מליווי אישי ומקצועי של צוות המפתחים והמהנדסים שלנו בחברת FBC טכנולוגיות, בנוסף לתמיכה טכנית של צוות הטכנאים המקצועי שלנו.

מערכות ניהול נוכחות עובדים של חברת FBC טכנולוגיות

רוצים לשדרג את הארגון או החברה שלכם עם מערכת מתקדמת לניהול נוכחות עובדים? מעוניינים בפיתוחים חדישים לתוכנת הניהול פריוריטי? צרו קשר כבר עכשיו עם צוות המפתחים שלנו בחברת FBC טכנולוגיות ותוכלו לייעל את הארגון שלכם באופן הטוב והמהיר ביותר.
תוכן עניינים

FBC ERP & CRM

Priority Implementation & Support
למעלה מ 850 לקוחותינו בהטמעת Priority
the world of real estate
פתרונות וורטיקליים בנדל"ן מניב, קבלנים, משכנת, שינויי דיירים, אנרגיה , דלק , ביליניג

contact us

יצירת קשר

מאמרים נוספים

Call Now Button