נגבסופט

איך מטמיעים ERP בטלפונים ומסופונים?

אם אתם רוצים להטמיע את תוכנת ה-ERP בחברה שלכם לטלפונים ניידים, מסופונים וטאבלטים, כדאי לכם להכיר את חברת נגבסופט הישראלית. החברה פיתחה את אפליקציית Mobile4ERP הנחשבת לאחת התוכנות המובילות היום בעבודות שטח של עובדים ומנהלים, הנדרשים להשתמש במידע המגיע מתוכנות ה-ERP של החברה שלהם. על מנת שתוכלו להטמיע את אפליקציית Mobile4ERP בצורה יעילה, מומלץ שתעשו זאת עם חברה מקצועית המתמחה בהטמעת מערכות ותוכנות לניהול חברות וארגונים. הטמעת תוכנה דורשת ידע, ניסיון והבנה מעמיקה לגבי יכולות המערכת והמגבלות שלה. בנוסף לכך, תהיה לכם האפשרות לקבל שירותי תמיכה טכנית אשר יסייעו לעובדים שלכם בעת תקלה או בעיית תפעול של המערכת.

פתרון יעיל לעבודה המשלבת אופליין

לא מעט עובדים בחברות ובארגונים מוצאים את עצמם בעבודה מחוץ למשרד ללא תקשורת אינטרנט וללא יכולת להמשיך לעבוד על גבי התוכנות העיקריות המשמשות את עובדי החברה. הטכנולוגיה המתקדמת של האפליקצייה Mobile4ERP מספקת פתרון בדיוק למצבים הללו. היא מאפשרת לכל עובד להמשיך לעבוד עם המידע המגיע מתוכנת ה-ERP גם כאשר אין תקשורת זמינה, בין אם זה בטלפון הנייד או בטאבלט. זה אף מאפשר למתכנתים לבצע עבודות מורכבות יותר של שינוי הגדרות ותוספות במוצר ושליחת המידע והעדכון למכשירי קצה.

מערכת מתקדמת עם מודלים ייחודיים

חברת נגבסופט הישראלית מאפשרת לכם להנות מעבודה מהירה ויעילה באמצעות הטלפונים הניידים לכל היישומים של תוכנת ה-ERP שלכם. המודלים הייחודיים של החברה פועלים היום במדינות רבות בעולם, עם אפשרות לבצע התאמות לאפליקצייה עבור כל חברה או ארגון. אנחנו בחברת FBC טכנולוגיות נטמיע עבורכם את האפליקציה של החברה במטרה לקשר את תוכנת ה-ERP שלכם לשימוש יעיל בכל הטלפונים הניידים של העובדים בחברה שלכם. צוות העובדים שלנו מביא איתו ידע נרחב וניסיון עצום בהטמעות של תוכנות מורכבות ומתקדמות והוא ישמח לסייע לכם בתהליך ההטמעה במטרה שכל עובד יוכל להשתמש באפליקציית Mobile4ERP בצורה יעילה ונוחה.

הטמעת תוכנת המובייל של נגבסופט

לקבלת פרטים נוספים על הטמעת התוכנה המתקדמת של חברת נגבסופט הישראלית, צרו איתנו קשר דרך מספר הטלפון המופיע באתר ותוכלו לקבל את כל המידע הנוגע לתהליכי ההטמעה שלנו. אנחנו בחברת FBC טכנולוגיות מציעים לכם את השירות הטוב ביותר להטמעה ותמיכה טכנית לאחת האפליקציות השימושיות ביותר היום בארגונים וחברות.

תוכן עניינים

FBC ERP & CRM

Priority Implementation & Support
למעלה מ 850 לקוחותינו בהטמעת Priority
the world of real estate
פתרונות וורטיקליים בנדל"ן מניב, קבלנים, משכנת, שינויי דיירים, אנרגיה , דלק , ביליניג

contact us

יצירת קשר

מאמרים נוספים

Call Now Button