מערכת שליטה ובקרה למנהלים

איך אפשר לשפר את הבקרה שלכם בתור מנהלים בחברה?

אם אתם מחפשים דרך טובה יותר לבצע בקרה על המחלקות בחברה שלכם, מערכת שליטה ובקרה למנהלים תספק לכם את הפתרונות הטובים ביותר. אנחנו בחברת FBC טכנולוגיות פיתחנו חומרה מתקדמת להטמעה במערכות ERP הנמצאות כמעט בכל ארגון וחברה כיום. באמצעות יישומים מתקדמים אשר פותחו על ידי המהנדסים שלנו, אתם יכולים לשפר את השליטה על העובדים שלכם דרך המחשב שלכם.

מערכת BI מובילה המשפרת את השליטה בארגון

אחת הדרכים לשפר את יכולות השליטה שלכם בארגון גדול, היא להטמיע מערכת BI מתקדמת. אנחנו בחברת FBC טכנולוגיות יכולים להטמיע במערכות שלכם את קליק סנס המנגישה את המידע הרלוונטי לכל מנהל בארגון שלכם. ארגונים וחברות גדולות בכל רחבי הארץ כבר משתמשים בשירותי הטמעת קליק סנס שלנו על מנת לקבל תובנות מדוייקות ומעמיקות יותר מתוך מידע הנמצא במערכות הארגון.

בניית דשבורד זמין ונגיש לכל מנהל

דרך נוספת לשפר את יכולות הבקרה והשליטה שלכם בארגון שלכם, היא הטמעה של מערכת ניהול המספקת דשבורד נוח וזמין לשימוש. מערכת Power bi של חברת Microsoft היא חובה לכל מנהל בחברה או ארגון בינוני או גדול. צוות המהנדסים שלנו בחברת FBC טכנולוגיות מביא איתו ניסיון רב בהטמעה של מערכות ניהול עובדים וניהול מידע ואנחנו מציעים לכם להתקדם למערכות הטובות ביותר בתחום, כמו מערכת Power bi באמצעות הטמעה ותמיכה טכנית מקצועית ברמה הגבוהה ביותר.

שיפור מערכות מידע וניהול לקוחות

אם יש לכם מערכת ניהול לקוחות אשר מגבילה אתכם בעבודה, לנו יש פתרון בשבילכם. באמצעות פיתוחים מתקדמים של צוות המהנדסים שלנו, תוכלו לשפר כל מערכת CRM. אנחנו מספקים לכם את החומרה וההדרכה לשימוש אופטימלי ביישומים החדשים שלנו למערכות CRM ומנגישים לכם אותם לכל מכשיר המשמש את העובדים שלכם כגון טאבלטים וטלפונים ניידים.

איך לנהל דיווח חשבונאי בארגון?

בשנת 2002 עברה חקיקה פדרלית אמריקאית המתייחסת לניהול חשבונאי של חברות וארגונים. אם חקיקת SOX רלוונטית לחברה או לארגון שלכם, אנחנו נספק לכם את הפתרון הטכנולוגי לניהול חשבונאי תקין. פתרון sox בפריוריטי ניתן לכם על ידי הטמעה של יישומים מתקדמים שאנחנו בחברת FBC טכנולוגיות פיתחנו עבור הלקוחות שלנו. אנחנו מציעים לכם פתרון sox בפריוריטי הכולל הדרכה מקצועית לתפעול היישום במערכות ה-ERP שלכם.

מערכת שליטה ובקרה למנהלים של חברת FBC טכנולוגיות

רוצים להתקדם למערכת שליטה ובקרה למנהלים טובה יותר? צרו איתנו קשר עכשיו ואנחנו נלווה אתכם בתהליך הטמעת התוכנות הרלוונטיות לארגון שלכם בכדי לשפר את השליטה והבקרה של כל מנהל בכל מחלקה.
תוכן עניינים

FBC ERP & CRM

Priority Implementation & Support
למעלה מ 850 לקוחותינו בהטמעת Priority
the world of real estate
פתרונות וורטיקליים בנדל"ן מניב, קבלנים, משכנת, שינויי דיירים, אנרגיה , דלק , ביליניג

contact us

יצירת קשר

מאמרים נוספים

Call Now Button