טאבלו לפריוריטי

מעוניינים בתוכנה לניהול תהליכי עבודה? הגעתם למקום הנכון!

אם אתם שואפים לכך שמנהלי החברה או הארגון שלכם ייעלו את העבודה באמצעות נתונים, כדאי לכם להכיר את התוכנה טאבלו Tableau הנחשבת לאחד מכלי ה-BI (בינה עסקית) המובילים כיום בשוק. באמצעות השימוש של טאבלו לפריוריטי, ניתן להטמיע את התוכנה בצורה קלה לתוכנת ה-ERP בחברה שלכם וליצור ממשק נוח מאוד לכל העובדים. המערכת נוחה וקלה לשימוש עם ממשק ידידותי מאוד למשתמש וגמיש גם מבחינת התאמה לצרכים שלכם. המערכת מספקת לכם אפשרות להתאמה אישית בצורה קלה לצרכי העובדים וגיבוי נוח וחסכוני במיוחד על גבי טכנולוגיית גיבוי בענן.

האם צריך ידע טכני לתוכנה?

אחד היתרונות הגדולים ביותר של כלי ה-BI טאבלו, הוא האפשרות לכל עובד בחברה שלכם להשתמש בתוכנה מבלי לרכוש ידע טכני מתקדם. אתם כמנהלי החברה יכולים לספק לעובדים שלכם נתונים בזמן אמת, לתת להם נגישות מלאה ללא תקלות על מנת שיקחו החלטות מושכלות על סמך נתונים ולא דווקא על סמך ניסיון אישי או אינטואיציה בלבד. הקלות שבה ניתן לראות הנתונים היא מה שהביאה את התוכנה טאבלו להצלחה כל כך גדולה ברחבי העולם ובישראל. ניתן ליצור הדמיה קלה ויפה ויזואלית של נתונים ללא ידע טכני או ביצוע פעולות טכניות מורכבות ולמעשה לקבל מידע נגש על גבי גרפים, מספרים ותרשימים מאוד נוחים לתצוגה.

כלי BI הפועל במגוון מכשירים

עסקים רבים בישראל פועלים על פי החלטות המגובות על נתונים באמצעות מענה על שאלות עסקיות הרלוונטיות לעסק. באמצעות טאבלו לפריוריטי תוכלו לקבל תשובות אמינות על כל שאלה עסקית באמצעות נתונים המאוחסנים בענן והכל בזמן אמת. ניתן להשתמש בכלי זה כמעט בכל מכשיר טכנולוגיה, החל ממחשבים ניידים ועד טלפונים חכמים ובדרך זו לספק את המידע הנגיש לעובדים שלכם בכל מקום בו הם נמצאים ובכל זמן.

הטמעת מקצועית של טאבלו לפריוריטי

לקבלת פרטים נוספים על הטמעת תוכנת טאבלו לפריוריטי, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליצור איתנו קשר דרך האתר ואנחנו בחברת FBC טכנולוגיות נספק לכם את כל המידע הרלוונטי למערכת ה-ERP המותקנת בחברה שלכם. הצוות שלנו יסייע לכם בתהליך ההטמעה על מנת שכל העובדים שלכם ובעיקר המנהלים יוכלו לקבל נגישות למידע רלוונטי לתפקיד שהם מבצעים בחברה.

תוכן עניינים

FBC ERP & CRM

Priority Implementation & Support
למעלה מ 850 לקוחותינו בהטמעת Priority
the world of real estate
פתרונות וורטיקליים בנדל"ן מניב, קבלנים, משכנת, שינויי דיירים, אנרגיה , דלק , ביליניג

contact us

יצירת קשר

מאמרים נוספים

Call Now Button