חדשות ועדכונים

חדשות ועדכונים

הקצאת מספרי חשבונית על-ידי רשות המיסים

לקוחות יקרים,

בהתאם לחוק ההתייעלות הכלכלית, החל מה – 1.1.24, רשות המיסים מתכננת לדרוש מספר הקצאה לחשבוניות כתנאי לניכוי מס התשומות.
על מנת שארגון יוכל להוציא חשבונית ללקוח בגין עסקה, עליו לתקשר עם רשות המיסים באמצעות מערכת מקוונת, שדרכה יגיש בקשה לקבלת מספר שיוקצה במיוחד לחשבונית, ובמידה והחשבונית הוצאה כדין, הרשות תקצה מספר שאיתו יוכל הלקוח להתקזז על סכום המע”מ המופיע בחשבונית.
חובת ההקצאה תחול על כל עסק המפיק חשבוניות בתצורת B2B, כלומר עסק לעסק ולא עסק ללקוח קצה.בית התוכנה, וקבלות (לעמותות המקבלות תרומות) ישירות מתוך Priority.

בית התוכנה Priority Software, עובד בשיתוף פעולה צמוד עם רשות המיסים, ונערך כדי לתת ללקוחות Priority תמיכה מלאה ברגולציה החדשה.
התמיכה תכלול את האפשרות לקבל מרשות המיסים את מספר האישור עבור חשבוניות (לכל בתי העסק) בהמשך השנה, Priority Software יספקו את הפונקציונליות החדשה לכל הלקוחות הישראליים,

הנמצאים בגרסה 22.0 ומעלה, באמצעות קובץ עדכון.

עבור לקוחות בהתקנה מקומית מגרסה 22.0 ומעלה, על מנת להפעיל את התוכניות המעודכנות:

 •  עליכם לעבוד בממשק WEB, או לחילופין, עבור לקוחות בממשק חלונאי – יש לוודא כי מותקן לכם שרת אפליקציה.
 •  עליכם להתקין את קובץ העדכון לכשישוחרר.

הערות:

 •  לאחר שיצא קובץ העדכון הרשמי של Priority Software , FBC יבצעו עדכון גם למודולים הייחודיים של FBC (נדל”ן מניב / קבלנים/ משכנת) אשר משפיעים על הכנת חשבוניות לקוח B2B וקבלות.
 • במידה ויש לכם פיתוחים פרטיים בתוכניות של הכנת חשבוניות / קבלות (שלא במסגרת מודולים של FBC), יש להתאימן לרגולציה החדשה (כאמור, לאחר שיהיה עדכון רשמי)

הערות חשובות:

 •  במידה ואתם נמצאים בגרסה 21.1 ומטה, עליכם לשדרג את המערכת שלכם לגרסה עדכנית בהקדם האפשרי, בכדי להמשיך לעבוד על פי הרגולציה החדשה, ולא יאוחר מסוף שנת 2023.
 • במידה ותרצו ש FBC תבצע את השדרוג – יש לפתוח קריאות שירות, עבור לקוחות חווה של FBC השדרוג הינו ללא חיוב.

מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה באמצעות פתיחת קריאת שירות ונשמח לסייע.

בברכה,
FBC

שוחררה גירסה 23.0 של מערכת Priority

לקוחות יקרים,
אנו שמחים לעדכנכם שפריוריטי סופטוור שחררה את גרסת 23.0 של מערכת ה-Priority!

גרסה 23.0 מציעה חידושים בעולמות ממשק המשתמש, כספים, פתרונות ייעודיים לשוק הבינלאומי, Priority Mobile ועוד…

לצפייה ברשימת החידושים לגירסה 23.0 ולגרסאות קודמות של מערכת ה-Priority לחצו כאן.

אנו מתזכרים את לקוחותינו שטרם שדרגו גירסה, שלביצוע עדכונים ושדרוגים באופן סדיר ישנה חשיבות קריטית. עדכוני גירסה אינם כוללים רק חידושים שונים אלא גם עדכונים חשובים ליישומים ורכיבים שונים במערכת.

לקבלת הצעת מחיר לשדרוג גירסה באמצעות צוותי הסיסטם של FBC, אנא פתחו קריאת שירות למחלקת התמיכה שלנו.
(לקוחות קיימים המתארחים בענן FBC זכאים לביצוע שדרוג הגירסא ללא עלות נוספת, לבקשת שדרוג יש לפתוח קריאת שירות)

הנחיות מעבר שנה ל-2023

לקוחות יקרים,
על מנת להיערך כראוי לשנת הכספים 2023 יש לבצע מספר פעולות חשובות והכרחיות ב-Priority

לצפייה בקובץ ההנחיות לחצו כאן

זו גם הזדמנות מצוינת לשדרג לגירסת הפריוריטי העדכנית ביותר – גירסא 21.1!
לצפייה בחידושים של הגירסא החדשה – לחצו כאן. לקבלת הצעת מחיר לביצוע השדרוג עבורכם יש לפתוח קריאת שירות באתר (לקוחות באירוח בענן FBC זכאים לביצוע שדרוג הגירסא ללא עלות!)

FBC טכנולוגיות מאחלת לכם שנת כספים מוצלחת!

חידושים במערכת Priority

לקוחות יקרים,
בעמוד זה תוכלו למצוא את מסמכי החידושים של גרסאות Priority לאורך השנים האחרונות.
כל מסמך מציג את השינויים והעדכונים הקיימים בין הגרסאות השונות.
על מנת לצפות בקובץ החידושים יש ללחוץ על הקישור עם מספר הגירסה הרלוונטי לכם.

גירסה 17.0
גירסה 17.1
גירסה 17.2
גירסה 17.3
גירסה 18.0
גירסה 18.1
גירסה 18.2
גירסה 18.3
גירסה 19.0
גירסה 19.1
גירסה 20.0
גירסה 20.1
גירסה 21.0
גירסה 21.1
גירסה 22.0
גירסה 22.1
לצפייה בדרישות החומרה והתוכנה של גרסאות Priority העדכניות:
גירסה 20.0
גירסה 20.1
גירסה 21.0
גירסה 21.1
גירסה 22.0
גירסה 22.1

עדכון חשוב! פריוריטי – רשות המיסים

לקוחות יקרים, 

החל מינואר 2021, דורשת רשות המיסים שכל עסקה של חברה לחברה אחרת, שסכומה מעל 5,000 ש”ח תקבל מספר מיוחד שיוקצה על ידם (בנוסף למספר החשבונית השוטף). הקצאת המספר הינה חלק בלתי נפרד מיצירת חשבונית מקור, ומספר זה יודפס על החשבוניות וגם ידווח לרשויות.

בית התוכנה, פריוריטי סופטוור, עובד בקשר רצוף עם רשות המיסים על הנושא בכדי לבצע את ההתאמות הנדרשות.
מכיוון שלצורך זיהוי הפניה וקבלת מזהה החשבונית הייחודי, רשויות המס משתמשות בטכנולוגיה מסוימת, העדכון יהיה זמין רק בגרסאות מתקדמות של פריוריטי (גירסה 19.0 ומעלה) ועל הלקוח להיות בגירסה עדכנית.

לאור זאת, יש לדאוג לקידום תהליך שדרוג של מערכת ה-Priority שלכם לגירסה עדכנית על מנת שתהיו מוכנים לעדכון בזמן

במידה ותרצו שצוות הסיסטם שלנו יבצע את השדרוג עבורכם, יש לפתוח קריאת שירות בנושא באמצעות מערכת הקריאות בעמוד שירות ותמיכה (ללקוחות המתארחים בענן FBC  השדרוג אינו כרוך בעלות, אך יש לפתוח קריאת שירות לבקשת שדרוג).

לצפייה בחידושים של גירסאות Priority השונות – לחצו כאן

לשירותכם,
מחלקת השירות והתמיכה
אפ.בי.סי טכנולוגיות בע”מ
www.fbc.co.il

שוחררה גירסה 22.1 של מערכת Priority

לקוחות יקרים,
אנו שמחים לעדכנכם שפריוריטי סופטוור שחררה את גרסת 22.1 של מערכת ה-Priority!

גרסה 22.1 מציעה חידושים בעולמות ממשק המשתמש, כספים, פתרונות ייעודיים לשוק הבינלאומי, Priority Mobile ועוד…

לצפייה ברשימת החידושים לגירסה 22.1 ולגרסאות קודמות של מערכת ה-Priority לחצו כאן.

אנו מתזכרים את לקוחותינו שטרם שדרגו גירסה, שלביצוע עדכונים ושדרוגים באופן סדיר ישנה חשיבות קריטית. עדכוני גירסה אינם כוללים רק חידושים שונים אלא גם עדכונים חשובים ליישומים ורכיבים שונים במערכת.

לקבלת הצעת מחיר לשדרוג גירסה באמצעות צוותי הסיסטם של FBC, אנא פתחו קריאת שירות למחלקת התמיכה שלנו.
(לקוחות קיימים המתארחים בענן FBC זכאים לביצוע שדרוג הגירסא ללא עלות נוספת, לבקשת שדרוג יש לפתוח קריאת שירות)

ממשקים לאתרי סחר

לחברת FBC ניסיון רב במתן פתרונות לממשקי On-line מול אתרי סחר המפותחים בטכנולוגיות הנפוצות והמתקדמות הקיימות כיום. ממשקים אלו מאפשרים ניהול פעילות סחר באינטרנט בכלי הפריוריטי המוכרים, באופן ישיר ללא תיווך של כלים נוספים ואוטומציה של תהליכי המסחר בפריוריטי.

בין הלקוחות המובילים עבורם פיתחה FBC ממשקים אלו: 

פאנקו (חברה לייבוא ושיווק משקאות אלכוהול במשלוחים עד הבית) – www.paneco.co.il
Yolo (חברה המתמחה במכירה ושיווק ציוד לבית הספר ומתנות) – www.yoloshops.co.il

חברת כימדע כימיקלים עדינים בחרה בחברת FBC

במסגרת המהלך תשדרג כימדע, באמצעות חברת היישום FBC, את המערכות הארגוניות בחברה תחת מערכת אחודה של Priority, אשר תכלול פתרונות ERP, CRM, LIMS, B.I. ועוד. המהלך המורכב יכלול שלבי עבודה של פיתוח, יישום, הטמעה והדרכה  – בהיקף של כמיליון ש”ח

חברת כימדע כימיקלים עדינים (Chemada Fine Chemicals), מהמובילות בעולם בתחום של ייצור כימיקלים עדינים לתעשיית התרופות, אגרו ומזון, בחרה בחברת FBC טכנולוגיות בע”מ  מהוותיקות והמובילות בתחום יישום, הטמעה ופיתוח עבור מערכת ה-Priority, לשמש כחברת האיטגראציה במהלך של שדרוג והחלפת המערכות הארגוניות הקיימות בחברה, על מנת להתאימן לצרכי הגידול בתחומי פעילות החברה.

חברת FBC תשמש כאינטרגטור של הפרויקט לטובת פיתוח, הטמעה ויישום של מערכת Priority בכימדע. במסגרת הפרויקט תוקם מערכת Priority אחודה אשר תחליף את המערכות המבוזרות הקיימות בחברה יחד עם הוספת כלים של ERP, CRM, LIMS ו-B.I.. ההיקף הכספי של הפרויקט מוערך בכמיליון ש”ח וכוללת מספר ספקים. הפרויקט מורכב ממספר שלבים של פיתוח, הדרכה, יישום והטמעה, כאשר הצפי לעלייה לאוויר הינו במהלך שנת 2017.

המערכת בכימדע תפעל לרוחב הארגון בתחומי הייצור, מעבדה, מכירות, לוגיסטיקה והכספים, כולל פיתוח של ממשקים למנגנוני ה-MES הכוללים מודולים לוגיסטיים, מערכות שקילה ובקרה ומערכת ברקוד לשמירת בטיחות העובדים של החברה.

הנהלת החברה בטוחה כי שיתוף הפעולה עם חברת FBC בשדרוג והטמעת ה-Priority בחברה, יוביל לשיפור פעילות השיווק והמכירות של החברה, ויביא לייעול מערך הרכש והלוגיסטיקה ותהליכי הייצור.

לדברי טל לזרוב, מנהל מערכות המידע של כימדע: “פרויקט ERP ארגוני טומן בחובו מעבר לשדרוג המערכות הזדמנות והכרח למיפוי והתאמת תהליכי ודרכי העבודה פנימה עם הפנים קדימה, מערכת אחודה ומתקדמת כפריוריטי מאפשרת לכימדע כחברה מובילה בתחומה ליישם תהליכים אלו בצורה אינטגרלית, פרואקטיבית ויעילה. אנו רואים בחברת FBC ומנהל הפרויקט מטעמה, מר אושר ששוני, שותפים מלאים להבנת תפיסה זו להצלחת המהלך”.

FBC הטמיעה ERP של פריוריטי בבורסה לניירות ערך

הבורסה לניירות ערך בחרה ב- ERP של Priority Software וביישום של FBC בתום מכרז בו השתתפו מספר חברות ומיישמים. מערכת הERP שנבחרה תכלול יישומים בתחומי הכספים, לוגיסטיקה ורכש ותשרת משתמשים בכל מחלקות הארגון. בהמשך תיבחן גם הרחבת הפעילות לתחומים נוספים, כגון מרכז הכנסים, מרכז מבקרים ועוד. שלב א’ של הפרויקט עלה לאוויר בינואר 2016.

לדברי אלדד הרשטיג, סמנכ”ל בכיר, מנהל מחלקת טכנולוגיות מידע ותפעול בבורסה לניירות ערך, “מצאנו ב- Priority מערכת שמסוגלת לספק לבורסה פתרון רחב וגמישות גבוהה מאד בהתאמה לתהליכים השונים בארגון. בחרנו ב FBC בשל התרשמותנו מיכולתם לתת שירות ותמיכה מקצועיים לאורך זמן ואכן, FBC הצליחו להקים את הפרויקט בלוח זמנים מאתגר מאד ובשמירה על יעדי תקציב”.

לדברי דוד דרעי, סמנכ”ל בכיר, מנהל מחלקת כספים ומינהל בבורסה לניירות ערך, “בחרנו ב Priority יחד עם הצוות של FBC אחרי תהליך מעמיק של איפיון צרכי הבורסה ובחינת השוק. מצאנו ב- Priority ובצוות המנוסה של FBC שילוב מוצלח של יכולת זיהוי ניתוח והבנה מעמיקה של תהליכי העבודה הכספיים בארגון והסיכונים הכרוכים בהם, יחד עם היכולת להציע פתרונות ישימים ומקוריים”.

לדברי טל פרנקל, מנכ”ל FBC, “בהיותה גוף שפעילותו מערבת רגולציה מורכבת, יש חשיבות עבור הבורסה להצטייד בכלי אינטגרטיבי שיודע להתאים עצמו לכך ולאפשר תהליכי רכש וניהול תקציב פשוטים לתפעול, עם כלי שליטה ובקרה מתקדמים, המאפיינים פרויקט זה. במסגרת הפרויקט אנו מספקים מענה לקליטת הכנסות הבורסה במערך ממשקים ממערכת המסחר לצורך רישום הכנסות במודול הכספים ומאפשרים לבורסה אינטגרטיביות, שליטה ובקרה אחר תהליכים תפעוליים ופיננסים שעד כה היו מבוזרים”.

לחצו כאן לקריאת הפרסום המלא באתר ידעטק 

FBC הטמיעה מערכת Priority יעודית למרכזי ספורט במרכז ספורט של אוניברסיטת תל אביב

מרכז עלית לספורט באוניברסיטת תל אביבמרכז הספורט הגדול בישראל עם מעל ל-11,000 מנוייםהטמיע את מערכת Priority ERP. באמצעות FBC המערכת תומכת בעשרות משתמשים וכוללת בקרת כניסה (מבוססת שבב RFID); בילינג לכל סוגי המנויים (משפחהמנוי חלקימזדמנים וכד‘); מערכת CRM התומכת בפעילות שיווקיתתהליכי הרשמה של מנוייםכולל באינטרנטניהול משאבי מדריכיםוניהול עובדיםחוגיםקייטנות ועוד.

מערכת Priority מעניקה פתרון מתקדם וחדשני לייעול ניהול שירותים ומשאבים שעד היום פעלו ללא בקרה ותיעוד ממוחשביםכך למשלעד להטמעת המערכתלא היה מעקב אחרי מספר הביקורים של כל אחד מהמנוייםהיקף הנוכחות בחוגים או מידת השימוש של כל מנוי בשירותים של המרכזדוגמא נוספת היא ריכוז המידע על מגבלות המנוי – למשלהתראה אם נדרש אישור רפואי כלשהוליווי של מבוגר וכיוב.

הפרסום בגלובס >

FBC הטמיעה מערכת Priority הכוללת בקרה תקציבית פרויקטאלית בכביש חוצה ישראל

חברת כביש חוצה ישראל בע”מ היא חברה ממשלתית אשר הוקמה ע”י ממשלת ישראל במטרה לקדם את סלילתו של כביש חוצה ישראל – כביש 6, מצומת הנגב בדרום ועד לשלומי בצפון.

מערכת המידע שהקימה FBC בחוצה ישראל באמצעות Priority משלבת  בקרה פרויקטאלית ותקציבית מול תקציבי משרד האוצר ומשרד התחבורה.

FBC הטמיעה בעורב מערכת WMS של Priority

חברת עורב עוסקת בפיתוח, עיצוב, ייצור ושיווק של מערכות התראה ואבטחה אלקטרוניות מתקדמות. 93% מהיקף הייצור מיועד לייצוא. בעורב מועסקים כ – 500 עובדים והחברה נסחרת בנסדק.

עורב שמפעליה נמצאים באירפורט סיטי ואלון התבור החליטה להרחיב את השימוש במערכת Priority שהוטמעה ע”H FBC ב- 2006 ולהוסיף את פתרון ניהול המחסנים הממוחשב האינטגרלי של Priority WMS שעלה לאויר בתחילת 2015 .

FBC הטמיעה בברינקס ישראל עם טרילוג’יקל מערכת CIT Cash In Transit

ברינקס היא חברה בינלאומית העוסקת בשירותי אבטחה. משרדי ברינקס הראשיים נמצאים בריצ’מונד, וירג’יניה, בארצות הברית, והיא פועלת עם סניפים ב-55  מדינות בעולם. ברינקס ישראל הטמיעה את מערכת Priority בפרויקט משותף שבצעו טרילוג’יקל שספקה את מערכת התשתיות והמסופונים וחברת FBC שפתחה מערכת לניהול CIT, הכוללת שיבוצים, ניהול מסלולים וניהול משימות וביליניג של למעלה מ- 100 משוריינים שפועלים ברחבי ישראל באמצעות Priority. המערכת מנהלת מתמחרת ומחייבת מאות אלפי טרנזקציות מדי חודש.

FBC החליפה מערכת באמצעות Priority מערכת Oracle Applications ב- ADT

אדט Advanced Dicing Technologies (ADT) יצרנית מכונות החיתוך המעסיקה כ- 150 עובדים  שכל מכירותיה בחו”ל בצעה במהלך 2014 תהליך החלפה של מערכת Oracle Applications במערכת Priority.

הפרויקט בוצע כחלק משיקול החברה לעבור למערכת ERP פשוטה יותר לשדרוג מגרסה לגרסה.

FBC הטמיעה את Priority בחברת מדיסון

מדיסון הפועלת בתחום הרפואי משנת 1937  בישראל ורומניה ביצעה במהלך 2014 מעבר לעבודה מלאה במערכת Priority.
מערכת התוכנה שהוטמעה במדיסון מאפשרת שליטה ובקרה על מלאים ומכירות הציוד הרפואי שנמצא  בבתי החולים השונים.

FBC ו- D&B מכריזות על גרסה חדשה למודול ניהול סיכונים משותף ב- Priority

בתחילת 2015 הכריזו FBC ו- D&B  על גרסה חדשה ומשוכללת יותר למודול ניהול הסיכונים שיצא ברבעון הראשון של 2015 . הגרסה החדשה כוללת  בין השאר מעקב און ליין על ניהול חן הבנק של הלקוחות שנמצאים במעקב.

המודול מותקן כמודול נוסף על חבילת  Priority  ומאפשר בקרת און ליין באמצעות BPM  , מערכת ניהול תהליכים על כל תהליכי בדיקת אשראי וסיכונים במכירה ללקוחות.

FBC הטמיעה מערכת Qlik View באקון טק מקבוצת ניסקו

FBC הטמיעה מערכת BI מסוג קליק וויו באקון טק המשווקת את מערכות מיזוג האויר של מיצובישי. המערכת מנהלת את כל המידע העסקי והניתוח העסקי הדרוש לבקרת מכירות והזמנות מול המשווקים למול התחזיות . המערכת הותקנה תוך שתהליך כריית הנתונים מבוצע מתוך מערכת Priority.

קורסים ב- Priority premium college בתחומי הכספים, תכנות ומחוללי דוחות ב- Priority

בתחילת 2015 יפתחו סדרה של קורסים בתכנות, מחוללי דוחות יישום וכספים.
FBC שמפעילה את המכללה מאפשרת לבוגרי הקורס המתאימים הזדמנות לעבוד אצלה ולחשוף אותם לעבודה אצל אלפי לקוחות Priority בישראל.  יתרון נוסף  האפשרי לבוגרי קורס בניהול מערכת פריוריטי (מנהלי פרויקטים)  וקורס התכנות הינו סטאג’ בפועל הן בפרויקט תכנות והן ביישום.

ERP Focus | 3.3.2015 (אירוע שהסתיים)

טל פרנקל, מנכ”ל חברת FBC המתמחה ביישום והטמעת מערכת פריוריטי (פברואר 15)
טל פרנקל מציג את התמחות חברתו בתחום המחשוב הארגוני, מציין את הערכים המוספים של מערכת פריוריטי בשוק הישראלי, סוקר את מתודולוגיית היישום המפחיתה סיכונים במהלך ביצוע פרויקט ERP בארגון ואת ה”אני מאמין” שלו במתן שירות ללקוחות.
(הנושאים בראיון מקדים):
 • טל, נא הצג בקצרה את פעילות FBC.
 • מהם לדעתך הערכים המוספים העיקריים של פריוריטי בשוק הישראלי ?
 • כיצד אתם מבטיחים ללקוח, יישום שיעמוד בלו”ז, באיכות ובתקציב ?
 • לסיכום, מהי תפיסת השירות הנהוגה ב-FBC ?
לצפיה בראיון לחצו כאן:

ERP Focus 2016

Mobilizing the ERP

במסגרת הכנס השנתי ERP Focus, המופק ע”י ERP.ORG.IL, העביר מנכ”ל אפ.בי.סי טכנולוגיות, מר טל פרנקל, את הרצאתו בנושא Mobilizing the ERP.
עיקרי הרצאתו של טל פרנקל התייחסו לנקודה מרכזית אותה הוא ציין, השמה דגש על כך שהשכבה הלוגית של תהליך הכנסת אמצעי דווח באמצעות טלפונים חכמים וטאבלטים, המהווה מהפיכה בפני עצמה בעולם המובייל הארגוני  ל-ERP, חייבת להיות מלווה בכך שהשכבה הלוגית של פתרון התוכנה תהיה בתוך ה-ERP.

בעתיד לא ייתכנו פתרונות בהם ספק ה-ERP וספק פתרון הדווח באמצעות המובייל לא ייצרו תוכנה שתהיה אחידה בפתרון הלוגי שלה הן ב-ERP והן בפתרון המובייל.

עדכון: דיווח PCN למע”מ

לקוחות יקרים, 
בחודשים האחרונים בוצע שינוי בדיווח PCN למע”מ ואנחנו נתקלים בשאלות חוזרות בנושא. העדכונים רלוונטיים לארגונים שמבצעים ייבוא או מפיקים חשבוניות לרשות הפלסטינאית.
להלן הסבר על השינויים והפעולות הנדרשות לביצוע:
שער עולמי 
 1. בעקבות עבודה של המכס עם מערכת שער עולמי, בית התוכנה (Priority Software) הכינו קובץ עדכון לנושא.
 2. השינוי שבוצע הוא במסך תיקי יבוא, בעמודה מספר רשימון – שמו שונה ל”הצהרת יבוא” ואורך השדה יהיה 14 תווים ולא 9 כפי שהיה עד עכשיו.
 3. בנוסף, בחשבוניות, במסך הבן חשבונית- פרטים נוספים, שם השדה שונה בהתאמה.
 4. קובץ התיקון מתאים לגירסא 16.3 ומעלה
  • במידה ותרצו להריץ את הקובץ בעצמכם, פתחו קריאת שירות עם צילום מסך של גירסת הפריוריטי שלכם (‘עזרה’ => ‘אודות פריוריטי’) ונעביר אליכם לינק לקובץ המתאים.
  • במידה ותרצו ש FBC תבצע את ההרצה, עדכנו ונעביר הצעת מחיר לאישורכם.
*הערה – עבור לקוחות חווה ולקוחות בחוזה DBA, הרצת העדכון נעשית ללא חיוב, יש לפתוח קריאת שירות.
 מע”מ רשות פלסטינאית 
 1. מע”מ החלה לאכוף בממשק הPCN את מספר החשבונית הידנית (“פנקס”) בשידור החשבוניות.
 2. בעת הקלדת חשבונית הלקוח במערכת חובה לרשום בשדה “פנקס” את המספר של החשבונית הידנית שניתנה ללקוח
 3. שימו לב, רישום חשבונית פנקס מונעת הפקת חשבונית מקור בהדפסה במערכת – תקין מכוון שחשבונית המקור היא החשבונית הידנית שהופקה.
 4. שדה מספר פנקס בחשבונית נרשם בפקודת היומן ב”אסמכתא 2″ והוא המספר אסמכתא שמשודר בממשק ה PCN (ולא מספר חשבונית הפריוריטי).
 5. במידה ובמהלך החודש טרם דיווח המע”מ הוקלדו חשבוניות ללא מספר פנקס, יש לבטלן ולהקליד מחדש עם מספר פנקס.
 6. שאר ההנחיות להגדרות מע”מ לרש”פ ללא שינוי.
 7. בנוסף, קיים קובץ עדכון לתמיכה בהפקת קובץ עסקאות מול הרש”פ כנספח לקובץ PCN874. התוכנית שנוספה מאפשרת לחברות ישראליות העובדות מול הרש”פ, שנכללות בהסדר עוסקים גדולים, לדווח את העסקאות ישירות לקרמ”פ (יחידת קישור מע”מ לרשות הפלשתינית) בקובץ, במקום להציג חשבוניות במעבר הסחורות – בכדי להריץ את קובץ העדכון אצלכם
  • קובץ התיקון מתאים לגירסא 16.3 ומעלה
  • במידה ותרצו להריץ את הקובץ בעצמכם, פתחו קריאת שירות עם צילום מסך של גירסת הפריוריטי שלכם (‘עזרה’ => ‘אודות פריוריטי’) ונעביר אליכם לינק לקובץ המתאים.
  • במידה ותרצו ש FBC תבצע את ההרצה, עדכנו אותנו בקריאת השירות ונעביר הצעת מחיר לאישורכם.
*הערה – עבור לקוחות חווה ולקוחות בחוזה DBA הרצת העדכון נעשית ללא חיוב, יש לפתוח קריאת שירות.
Call Now Button