זום לחברות

זום לחברות

זום לחברות פותחה והותאמה במיוחד לעסקים קטנים, המעוניינים להחליף מערכות קיימות במערכת מתקדמת, אינטגרטיבית ובעלת עוצמות רבות בכל תחומי ניהול המידע הארגוני.
התוכנה פותחה ע”י חברת אשבל טכנולוגיות בע”מ, החברה המובילה בארץ בפתרונות ERP/CRM, המפתחת  והמשווקת את מערכת פריוריטי (Priority) תוכנה המותקנת במאות חברות בינוניים וגדולים בארץ ובעולם בתחומי המסחר והתעשייה עם עשרות אלפי משתמשים.
הניסיון ומוניטין הרבים של החברה בתחום יישום מערכות מידע בחברות עומדים לרשות לקוחותינו ומקנים יתרון רב בהתקשרות עימנו.זום לעסקים פותחה בהתבסס על הכלים והטכנולוגיה המתקדמים של מערכת פריוריטי (Priority). המערכת נותנת מענה רחב לצרכי הניהול בחברות קטנים, ועם זאת מאפשרת מעבר עתידי למערכת פריוריטי (Priority) עקב תשתית הכלים והטכנולוגיה הזהים, בהתאם לצרכי העסק.הניסיון מלמד כי תוכנה איכותית מובילה את המשתמשים להפעלה נכונה של תהליכים ניהוליים בחברה. קיימת חשיבות רבה לשימוש במערכת שצברה ניסיון רב של עשרות שנים במאות חברות, דבר המבטיח בסיס חכם לעבודה השוטפת מחד, ומאידך יכולת מתן פתרונות מגוונים נוספים לדרגי ניהול רבים.

להלן רשימה חלקית של יכולות מובנות במערכת זום

  • זום לחברות נותנת מענה רחב לפעילות השוטפת בחברה הקטן בתחומים רבים: הנהלת חשבונות מלאה, תקציבים, מרכזי רווח, הדפסת המחאות, רכש ומלאי, שווק וקשרי לקוחות, מכירות וכד’, וכן תומכת בנושאים מתקדמים כגון: ניהול אצוות, תמיכה בעסקאות עמלה וניהול הרכבות מוצרים.
  • בנוסף, קיים מערך נרחב של כלים עסקיים מתקדמים: ניתוח מידע למנהלים ,(OLAP) מערך דואר מובנה עם קישוריות ללא תחרות לכלי אופיס של מיקרוסופט – Excel Word, ,Outlook. דוחות  ומסמכי HTML מעוצבים ונעימים למראה, עבודה דו לשונית עברית-אנגלית ברמת המשתמש ועוד.
  • המערכת תומכת בניהול חברה רב חברתי וכל תשתיות הנתונים הינן ברמה רב שנתית.

זום לחברות הינה מערכת חלונאית המבוססת על כלים טכנולוגים מתקדמים המאפשרים גם הפעלה דרך האינטרנט באמצעות דפדפן, הפעלה באתרים מרוחקים אל מול שרת מרכזי ועוד.
המערכת נבנתה מראש כמערכת רב שנתית עם תמיכה בקבצי נתונים מרובי רשומות. כך ניתן לבצע פעילויות אוטומטיות מאסיביות כגון הכנת מאות חשבוניות מול תעודות משלוח והדפסתן, וכל זאת עם מנגנוני תמיכה חזקים להבטחת שרידות המידע.

במערכת זום לחברות קיימת טכנולוגיה המהווה יתרון עצום בתפעול המערכת וניהול המידע

  • מעצב דוחות ומסמכים: כלי עיצוב גרפיים ברמת המשתמש, המאפשרים שליטה על עיצוב המסמכים והדוחות במערכת ברמת פונטים, צבעים, שילוב תמונות ונספחים ועוד.
  • מעצב מסכים: שליטה על מבנה המסך והצגת השדות בו, מבנה התפריט האישי, מבנה סרגלי העבודה  במסכים ועוד, וכל זאת ברמה אישית לכל משתמש.
  • אשפי עזרה למשתמש: מסכי עזרה בכל מסך ושדה וכן תיעוד תהליכים מרכזיים במסכי  Hyper-Text  המאפשרים ביצוע פעילות עם הכוונה של צעד אחר צעד, דוגמת שלבי פתיחת פריט חדש, כרטיס  לקוח, חילול דוח כספי וכד.’
  • שליפה, מיון והצגת רשומות: ביצוע שליפות מורכבות בשיתוף כל השדות במסך עם תנאים לוגיים; לדוגמה, שליפת כל ההזמנות מינואר עד מאי, שסכומם מעל 1,000 ש”ח ומתחת ל- 5,000 ש”ח ואשר  בהם רווחיות ההזמנה הייתה מעל ל- 400 ש”ח. ניתן לשמור ולהפעיל שוב כל שליפה ברמת המשתמש, ניתן למיין עמודות וכן לצבוע רשומות בהתאם להגדרה; לדוגמה, כל ההזמנות הפתוחות יוצגו באדום.
  • מנגנון דואר פנימי משולבת עם מערך התראות: משלוח דואר ישירות מהמערכת של כל מסמך, כולל קישור קבצי נספחים. לרשות המשתמש כלים להגדרה של התראות שישלחו אוטומאטית לנמענים, לדוגמה: חשב החברה מקבל דואר בדבר ביצוע עסקה עם לקוח אשר חרג מקו האשראי.
תוכן עניינים

FBC ERP & CRM

Priority Implementation & Support
למעלה מ 850 לקוחותינו בהטמעת Priority
the world of real estate
פתרונות וורטיקליים בנדל"ן מניב, קבלנים, משכנת, שינויי דיירים, אנרגיה , דלק , ביליניג

contact us

יצירת קשר

מאמרים נוספים

Call Now Button