הקצאת מספרי חשבונית על-ידי רשות המיסים

הקצאת מספרי חשבונית על-ידי רשות המיסים

לקוחות יקרים,

בהתאם לחוק ההתייעלות הכלכלית, החל מה – 1.1.24, רשות המיסים מתכננת לדרוש מספר הקצאה לחשבוניות כתנאי לניכוי מס התשומות.
על מנת שארגון יוכל להוציא חשבונית ללקוח בגין עסקה, עליו לתקשר עם רשות המיסים באמצעות מערכת מקוונת, שדרכה יגיש בקשה לקבלת מספר שיוקצה במיוחד לחשבונית, ובמידה והחשבונית הוצאה כדין, הרשות תקצה מספר שאיתו יוכל הלקוח להתקזז על סכום המע”מ המופיע בחשבונית.
חובת ההקצאה תחול על כל עסק המפיק חשבוניות בתצורת B2B, כלומר עסק לעסק ולא עסק ללקוח קצה.בית התוכנה, וקבלות (לעמותות המקבלות תרומות) ישירות מתוך Priority.

בית התוכנה Priority Software, עובד בשיתוף פעולה צמוד עם רשות המיסים, ונערך כדי לתת ללקוחות Priority תמיכה מלאה ברגולציה החדשה.
התמיכה תכלול את האפשרות לקבל מרשות המיסים את מספר האישור עבור חשבוניות (לכל בתי העסק) בהמשך השנה, Priority Software יספקו את הפונקציונליות החדשה לכל הלקוחות הישראליים,

הנמצאים בגרסה 22.0 ומעלה, באמצעות קובץ עדכון.

עבור לקוחות בהתקנה מקומית מגרסה 22.0 ומעלה, על מנת להפעיל את התוכניות המעודכנות:

  •  עליכם לעבוד בממשק WEB, או לחילופין, עבור לקוחות בממשק חלונאי – יש לוודא כי מותקן לכם שרת אפליקציה.
  •  עליכם להתקין את קובץ העדכון לכשישוחרר.

הערות:

  •  לאחר שיצא קובץ העדכון הרשמי של Priority Software , FBC יבצעו עדכון גם למודולים הייחודיים של FBC (נדל”ן מניב / קבלנים/ משכנת) אשר משפיעים על הכנת חשבוניות לקוח B2B וקבלות.
  • במידה ויש לכם פיתוחים פרטיים בתוכניות של הכנת חשבוניות / קבלות (שלא במסגרת מודולים של FBC), יש להתאימן לרגולציה החדשה (כאמור, לאחר שיהיה עדכון רשמי)

הערות חשובות:

  •  במידה ואתם נמצאים בגרסה 21.1 ומטה, עליכם לשדרג את המערכת שלכם לגרסה עדכנית בהקדם האפשרי, בכדי להמשיך לעבוד על פי הרגולציה החדשה, ולא יאוחר מסוף שנת 2023.
  • במידה ותרצו ש FBC תבצע את השדרוג – יש לפתוח קריאות שירות, עבור לקוחות חווה של FBC השדרוג הינו ללא חיוב.

מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה באמצעות פתיחת קריאת שירות ונשמח לסייע.

בברכה,
FBC

Call Now Button