האם ERP מחליף CRM

ERP&CRM – מה ההבדלים ביניהם?

ERP&CRM אלה 2 מערכות עסקיות המובילות כיום בעולם החברות והארגונים והן מספקות מענה איכותי ויעיל לניהול עסקים, החל מעסקים קטנים ועד חברות וארגונים של אלפי עובדים. ERP עוסקת בניהול היבטים פנימיים של עסק כגון ייצור, מכירות, מלאי וניהול תקציבים וכספים. CRM לעומת זאת עוסקת בניהול היבטים חיצוניים של עסק או חברה כגון קשרי לקוחות, מכירות ותהליכי שיווק. ההבדלים המרכזיים בין 2 התוכנות הללו באים לידי ביטוי בתהליכים העסקיים של הארגון. תוכנת CRM משמשת בעיקר למעקב אחר תהליכי עבודה ומכירה מול לקוחות, כאשר מערכת ERP היא יכולה לסייע בנושאים פיננסיים כמו הפחתת הוצאות ושיפור האפקטיביות של העובדים.

שילוב 2 המערכות בתוך ארגונים

תוכנת CRM ותוכנת ERP לא יכולות להחליף אחת את השניה. ERP אינו מחליף CRM בתהליכי העבודה של חברות וארגונים ו-2 מערכות אלה הן בעלות מטרות שונות, והן פועלות בצורה הטובה ביותר כאשר הן משולבות יחד. מערכת ERP יכולה לספק ל-CRM מידע רב ערך, כגון פרטי לקוחו והיסטוריית רכישות. CRM לעומת זאת יכולה לספק ל-ERP מידע רב ערך, כגון דוחות על מעורבות לקוחות ושביעות רצון לקוחות במטרה לשפר תהליכי עבודה בחברה או בארגון שלכם.

שיפור יעילות העבודה של העובדים

שילוב של תוכנת ERP ותוכנת CRM יכול לשפר את העבודה שלכם מול לקוחות ולקדם תהליכים ארגוניים עמוקים יותר, עם ראיה לטווח הארוך. באמצעות שילוב 2 התוכנות תוכלו לשפר את קבלת ההחלטות של המנהלים בחברה או בארגון שלכם, מכיוון שיהיה בידם יותר מידע ויותר אופציות לניתוח המצב של החברה ויעילות העובדים בחברה. אנחנו בחברת FBC טכנולוגיות פועלים בתחום הטמעת מערכות ניהול עסקים כבר למעלה מ-25 שנה ברציפות ויכולים להציע לכם את השירות הטוב ביותר לשילוב 2 המערכות הללו בחברה שלכם.

ERP&CRM להטמעה בחברות וארגונים

לקבלת פרטים נוספים על הטמעת ERP&CRM במחשבי הארגון שלכם, צרו איתנו קשר דרך האתר ואנחנו נשמח לספק לכם את כל המידע הרלוונטי לניהול העובדים והמנהלים שלכם בחברה. אנחנו בחברת FBC טכנולוגיות מציעים לכם טכנולוגיה מתקדמת ותהליך הטמעה מותאם אישית עם צוות מיומן ומקצועי, כאשר לאחר תהליך ההטמעה, תוכלו לקבל מאיתנו שירותי תמיכה טכנית ברמה הגבוהה ביותר.

תוכן עניינים

FBC ERP & CRM

Priority Implementation & Support
למעלה מ 850 לקוחותינו בהטמעת Priority
the world of real estate
פתרונות וורטיקליים בנדל"ן מניב, קבלנים, משכנת, שינויי דיירים, אנרגיה , דלק , ביליניג

contact us

יצירת קשר

מאמרים נוספים

Call Now Button