חברת כימדע כימיקלים עדינים בחרה בחברת FBC

חברת כימדע כימיקלים עדינים בחרה בחברת FBC

במסגרת המהלך תשדרג כימדע, באמצעות חברת היישום FBC, את המערכות הארגוניות בחברה תחת מערכת אחודה של Priority, אשר תכלול פתרונות ERP, CRM, LIMS, B.I. ועוד. המהלך המורכב יכלול שלבי עבודה של פיתוח, יישום, הטמעה והדרכה  – בהיקף של כמיליון ש”ח

חברת כימדע כימיקלים עדינים (Chemada Fine Chemicals), מהמובילות בעולם בתחום של ייצור כימיקלים עדינים לתעשיית התרופות, אגרו ומזון, בחרה בחברת FBC טכנולוגיות בע”מ  מהוותיקות והמובילות בתחום יישום, הטמעה ופיתוח עבור מערכת ה-Priority, לשמש כחברת האיטגראציה במהלך של שדרוג והחלפת המערכות הארגוניות הקיימות בחברה, על מנת להתאימן לצרכי הגידול בתחומי פעילות החברה.

חברת FBC תשמש כאינטרגטור של הפרויקט לטובת פיתוח, הטמעה ויישום של מערכת Priority בכימדע. במסגרת הפרויקט תוקם מערכת Priority אחודה אשר תחליף את המערכות המבוזרות הקיימות בחברה יחד עם הוספת כלים של ERP, CRM, LIMS ו-B.I.. ההיקף הכספי של הפרויקט מוערך בכמיליון ש”ח וכוללת מספר ספקים. הפרויקט מורכב ממספר שלבים של פיתוח, הדרכה, יישום והטמעה, כאשר הצפי לעלייה לאוויר הינו במהלך שנת 2017.

המערכת בכימדע תפעל לרוחב הארגון בתחומי הייצור, מעבדה, מכירות, לוגיסטיקה והכספים, כולל פיתוח של ממשקים למנגנוני ה-MES הכוללים מודולים לוגיסטיים, מערכות שקילה ובקרה ומערכת ברקוד לשמירת בטיחות העובדים של החברה.

הנהלת החברה בטוחה כי שיתוף הפעולה עם חברת FBC בשדרוג והטמעת ה-Priority בחברה, יוביל לשיפור פעילות השיווק והמכירות של החברה, ויביא לייעול מערך הרכש והלוגיסטיקה ותהליכי הייצור.

לדברי טל לזרוב, מנהל מערכות המידע של כימדע: “פרויקט ERP ארגוני טומן בחובו מעבר לשדרוג המערכות הזדמנות והכרח למיפוי והתאמת תהליכי ודרכי העבודה פנימה עם הפנים קדימה, מערכת אחודה ומתקדמת כפריוריטי מאפשרת לכימדע כחברה מובילה בתחומה ליישם תהליכים אלו בצורה אינטגרלית, פרואקטיבית ויעילה. אנו רואים בחברת FBC ומנהל הפרויקט מטעמה, מר אושר ששוני, שותפים מלאים להבנת תפיסה זו להצלחת המהלך”.

Call Now Button